Nebankové pôžičky - spoločnosti s najnižším úrokom

24.06.2015 12:08

S novými spoločnosťami prichádzajú aj nové nebankové pôžičky a tak zorientovať sa pre bežného človeka nemusí byť úplne jednoduché. Pripravili sme si preto pre vás recenziu 4 spoločností, ktoré ponúkajú nebankové pôžičky s najnižším úrokom na trhu.
 
Provident
 
Jej rýchle nebankové pôžičky môžeme nájsť na trhu už od roku 2001. Za tento dlhý čas jej právom patrí povesť spoľahlivého a férového poskytovateľa. Veď predsa pol milióna slovenských klientov snáď hovorí za všetko.
 
Pôžička Provident
Pri pôžičke Provident môžete požiadať o 160 – 2 300 € pri splatnosti 60 – 100 týždňov. Výška úroku od 21,50% síce nie je nízka, no určite patrí medzi tie najnižšie na trhu nebankových úverov na čokoľvek. Po schválení žiadosti obdržíte peniaze už do niekoľkých hodín na váš bankový účet alebo v hotovosti na niektorej z pobočiek. Je to ďalej nebanková pôžička bez ručiteľa a taktiež nemusíte ručiť svojim majetkom. To však neznamená, že spoločnosť nemá na klienta žiadne nároky.
 
Profi Credit
 
Spoločnosť Profi Credit je moderná európska spoločnosť disponujúca mnohými pobočkami u nás, v Česku, Bulharsku i Poľsku. Spoločnosť o sebe tvrdí, že sa drží zásad spoločenskej zodpovednosti, ako je odmietanie korupcie, transparentnosť a samozrejme udržiavanie dobrých vzťahov so všetkými svojimi zákazníkmi. Jej prioritou je však samozrejme poskytovanie nebankových pôžičiek ako pre zamestnancov, tak aj pre podnikateľov.
 
Zamestnanecký úver od Profi Credit
Najznámejšia nebanková pôžička od Profi Credit je vlastne Zamestnanecký úver, ktorý je určený všetkým ľuďom nachádzajúcim sa v nečakanej finančnej kríze. Ako už zo samotného názvu vyplýva, jedná sa o úver určený zamestnancom so stálym príjmom. Výšky úveru je už od 300 € až do výšky 1 500 € pri splatnosti 18 – 42 mesiacov. Nesmieme zabudnúť ani na úrok, ktorý sa pohybuje na úrovni od 17,50%. Výška úrokov však závisí od výšky úveru a zvolenej dĺžky splácania.
 
Profi Credit nebanková pôžička je vhodná aj pre pracujúcich v zahraničí napríklad v ČR, Rakúsku a Nemecku. Požiadať o ňu môžu aj dôchodcovia (výsluhový dôchodok, invalidný dôchodok, starobný dôchodok, vdovský a sirotský dôchodok), alebo dokonca ženy na MD.
 
HomeCredit
 
Ďalšou spoločnosťou, ktorá poskytuje nebankové pôžičky s výhodným úrokom, je HomeCredit Slovakia. HomeCredit je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania u nás a okrem pôžičiek poskytuje aj nákup na splátky, auto na splátky či kreditné karty.
 
Hotovostná pôžička od HomeCredit
Najčastejšie klienti žiadajú o Hotovostnú pôžičku s minimálnou výškou 400 € a hornou hranicou až 6 000 €. Dĺžku splácania si môžete nastaviť sami podľa svojich schopností od 36 do 84 mesiacov. Zaujímavosťou je fakt, že pôžičku môžete do mesiaca úplne zadarmo vrátiť. Hotovostná pôžička nazývaná tiež telefónna pôžička HomeCredit má úrok už od 13,50%. Samozrejme platí aj tu, že úroková sadzba sa odvíja od výšky pôžičky, doby splácania a teda i výšky mesačnej splátky.
 
CETELEM
 
Spoločnosť Cetelem momentálne poskytuje najnižší úrok na trhu s nebankovými pôžičkami. V svojej ponuke má niekoľko typov pôžičiek, ktoré využilo už cez 1,2 milióna obyvateľov Slovenska. Poďme sa pozrieť na tú najobľúbenejšiu a podľa nás aj najvýhodnejšiu.
 
Pôžička na čokoľvek od Cetelem
Tento bezúčelový úver možno získať aj prostredníctvom online formulára, kedy je žiadosť posúdená online a peniaze sú vám poskytnuté krátko po podpísaní zmluvy. Požiadať môžete o sumu 2 000 až do závratných 25 000 €, takže pôžička od Cetelemu je vhodná nielen na vykrytie neočakávaných výdavkov. Dobu splácania si môžete svojvoľne nastaviť podľa možností od 6 do 96 mesiacov. Úrok je spomedzi spomínaných spoločností jasne najnižší a je na úrovni od 8,39% p.a.
 
Zdroj: https://www.teraz.sk/
 

Späť

Kontakt

Profic s.r.o.
Hlavná 68, Košice
3. poschodie, blok B

0919043903

Profic s.r.o. podriadený finančný agent pre spoločnosť Consumer Finance Holding

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode