Nebankové pôžičky

04.06.2015 16:16

O nebankových pôžičkách:

Na finančnom trhu máme k dispozícií bankové a nebankové pôžičky. Zatiaľ čo bankové pôžičky majú svoju tradíciu, k nebankovým má ešte mnoho ľudí nedôveru. Stále viac ľudí ich začína využívať, takže sa dôvera v nich postupne zväčšuje. Nebankové pôžičky si totiž môže vziať takmer každý a spájajú sa s mnohými výhodami, ktoré vám banky nemôžu poskytnúť. Oceníte predovšetkým rýchlosť a pohodlnosť týchto pôžičiek.
 
Hlavné výhody a nevýhody Nebankových pôžičiek
 
Jednoduchý a rýchly spôsob, ako získať pôžičku, sú nebankové spoločnosti. Tých je ale veľké množstvo a vyznať sa v ich ponuke nebýva práve jednoduché. Avšak aj v prípade nebankových pôžičiek možno nájsť pôžičku s podobnými úrokmi, ako by vám poskytla banka. Navyše si ich môžete dojednať oveľa rýchlejšie ako v banke a sú dostupné takmer pre každého. Aj preto sú pôžičky dnes veľmi obľúbené. Ľudia si ich berú na účely splácania rôznych dlhov, ale aj v prípade, že si chcú dopriať pekné Vianoce alebo pohodovú dovolenku, na ktorú im nezostali peniaze.
 
Hlavnými výhodami nebankových pôžičiek je veľmi rýchle vybavenie. Nebankové pôžičky sú tiež pohodlné. Môžete si ich zriadiť prostredníctvom online formulára či telefónu. 
 
Z ďalších obľúbených výhod si menujme: minimálne množstvo formalít, nenahliada sa do registra dlžníka, väčšinou sú bez ručiteľa, sú bezúčelové (možno ich použiť na čokoľvek), neoveruje sa bonita klienta atď.
 
Nevýhodami nebankových pôžičiek je vyšší úrok ako pri bankových pôžičkách a musíte tiež starostlivejšie vyberať oskytovateľa nebankovej pôžičky.
 
Výber poskytovateľa
 
Rozhodli ste sa vziať si nebankovú pôžičku? Venujte náležitú pozornosť výberu nebankového subjektu. Na trhu je veľa poskytovateľov nebankových pôžičiek. Ich serióznosť je však rôzna. Niektoré spoločnosti vám pôžičku vybavia, ale za veľmi nevýhodných podmienok, ktoré nie sú na prvý pohľad zrejmé. Iné si od vás vezmú len vstupný poplatok a potom už sa vám neozvú.
 
Ako tomu predísť? Voľte spoločnosť podľa referencií priateľov či také, ktoré sú na trhu dlhší čas a majú u nás vybudovanú svoju tradíciu.
 
Zdroj: www.bezpecnepujcky.cz 

Späť

Kontakt

Profic s.r.o.
Hlavná 68, Košice
3. poschodie, blok B

0919043903

Profic s.r.o. podriadený finančný agent pre spoločnosť Consumer Finance Holding

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode