Rýchle pôžičky bez akýchkoľvek poplatkov - lepšie ako v banke!

06.04.2017 13:03

V poslednej dobe je rozdiel medzi bankovými a nebankovými pôžičkami už minimálny. Od kedy centrálna banka začala prísne regulovať aj nebankový sektor, úroky na nebankové pôžičky sa vyrovnali bankovým. Hlavný rozdiel je momentálne v rýchlosti vybavenia. Mimobankové pôžičky vedia byť schválene do pár minút a spravidla maximálne do 24 hodín. Posudzovanie klientov na základe čoho sa poskytne pôžička sa do veľkej miery zjednotilo medzi bankovými a nebankovými pôžičkami. Klient tak vo väčšine prípadov dostane podobný úrok v nebankovke, ako by dostal v banke podľa svojej bonity. 

U nás su pôžičky schválené do pár hodín od spísania žiadosti. Po novom stačí na zdokladovanie vo vačšine prípadov len občiansky preukaz. Pôžičky sprostredkúvame cez Consumer finance holding s úrokom od 8,9%. Každý klient je posudzovaný individuálne a podľa toho mu bude určený výsledný úrok, ktorý už vieme pri spísovaní žiadosti. Máme licenciu z Národnej banky na poskytovanie mimobankových úverov. Pôžičky u nás sú úplne bez poplatkov. Žiadny poplatok za sprostredkovanie pôžičky, za vedenie účtu a ani za predčasné splatenie. Vo veľa prípadoch si banky účtuju práve tieto poplatky, čo v konečnom dôsledku predraží úver aj v prípade, ak hlavný úrok je trochu nižší. Pôžičky vieme poskytnúť až do výšky 20 000 Eur.

V prípade záujmu o pôžičku alebo o nezáväzné informácie nás neváhajte kontaktovať: 0919 043 903 alebo sa nám ozvite cez email: info.profic@gmail.com

Profic s.r.o., Hlavná 68,Košice

Späť

Kontakt

Profic s.r.o.
Hlavná 68, Košice
3. poschodie, blok B

0919043903

Profic s.r.o. podriadený finančný agent pre spoločnosť Consumer Finance Holding

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode